O nas

Siedlisko Jabłonna to miejsce które powstało z pasji i z myślą o osobach które chcą spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych.

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu Siedliska Sobibór i postanowiliśmy je wykorzystać przy tworzeniu kolejnego klimatycznego miejsca 🙂

Dlaczego my?  

Wesela w stodole to teraz modny temat i powstaje coraz więcej miejsc tego typu.

Można myśleć, że to nasza konkurencja, ale my tego tak nie postrzegamy, wręcz przeciwnie, cieszymy się że ta moda się rozwija, a dzięki nowym miejscom tego typu Wy, czyli przyszłe Pary Młode, mogą wybrać te, których oferta najbardziej się podoba.

Pozwólcie jednak, że powiemy, dlaczego jednak większość Par Młodych ostatecznie decyduje się na organizację wesela, bądź ślubu z weselem właśnie w Siedlisku Jabłonna.

Nie lubimy się chwalić, ale czasami trzeba 🙂

  1. Jesteśmy pierwszą tego typu miejscówką w woj. lubelskim. Działamy od 2018 roku, wtedy to trend wesel plenerowych i w stodole dopiero zaczynał się rozwijać. Można powiedzieć, że jesteśmy trendsetterami w tej kwestii 🙂
  2. Doświadczenie w branży zdobywaliśmy budując od podstaw i prowadząc Siedlisko Sobibór, nasze miejsce, w którym prawie 20 lat temu zaczęliśmy “luksusową agroturystykę” . Byliśmy jednym z pierwszych miejsc które pojawiły się na Slowhopie, jako twórca “klimatycznych miejscówek”.
  3. Lokalizacja Siedliska Jabłonna – położone na uboczu, na wzgórzu, pod lasem z pięknym i dużym ogrodem, to jedna z cech, które tworzą unikalną, magiczną i kameralną atmosferę tego miejsca. 
  4. Położenie Siedliska tuż przy lesie, tworzy swoisty mikroklimat miejsca – w upalne, letnie dni, słońce nie doskwiera, a wieczorem pojawia się przyjemny chłód. 
  5. Uwaga do detali – z tego słynie Siedlisko Sobibór i tą uwagę do detali przenieśliśmy też do Siedliska Jabłonna. Biesiadować będziecie przy stołach ze starego odnowionego drewna, a siedzieć będziecie na zabytkowych, drewnianych, odnowionych krzesłach. Każde z krzeseł się różni, a to nadaje  unikalny charakter przestrzeni.
  6. Wesela dla większej ilości osób. Siedlisko jest przygotowane, by zorganizować duże wesele.  Przed stodołą mamy ogromny wybrukowany taras, na którym można tańczyć na świeżym powietrzu, a wieczorem podziwiać rozgwieżdżone niebo. Obok stoi odrestaurowany budynek obory z kamienia, w którym znajduje się chillout room dla osób szukających spokojniejszego miejsca. Zaplecze cateringu składa się z 3 pomieszczeń, do których wchodzi się od strony parkingu, przez co Goście nie widzą technicznej części wydarzenia.Mamy 4 toalety, tak aby nie tworzyły się kolejki.

Naturalność. Siedlisko Jabłonna prowadzimy z pasją i największą radością jest to, że to miejsce żyje pozytywną energią, którą wnoszą Pary Młode. Nie jesteśmy nastawieni komercyjnie i nie traktujemy naszych Gości jak klientów. Dzięki temu poczujecie się u nas swobodnie, a Wasze wesele odbędzie się w spokojnej atmosferze i na luzie.

 

Pozatym przeczytajcie co o nas piszą 🙂

Siedlisko Sobibór® “Poland’s finest” – jesteśmy w “TOP 15 most unique destinations in Poland” wg. opiniotwórczego Travelicious!
Siedlisko Sobibór® znalazło się w TOP 6 magicznych miejsc na weekend wg. opiniotwórczego bloga Tasteaway!
Siedlisko Sobibór® znalazło się w TOP 5 najbardziej odjechanych miejscówek w Polsce na relaks wg. opiniotwórczego F5!
Siedlisko Sobibór® znalazło się w TOP 11 nietypowych miejsc na wesele w Polsce wg. opiniotwórczego Travelicious!